Autoservisas Vilniuje. Greitai, kokybiškai, patikimai!

Duslintuvų remontas

Viena iš populiariausių „Motorfly“ autoserviso paslaugų – duslintuvų remontas ir keitimas. Mieste duslintuvų bėdos yra viena iš dažniausių automobilio gedimų priežastis, todėl nenuostabu, kad ši paslauga yra labai paklausi ir reikalinga.

Patyrę „Motorfly“ meistrai taiso visus duslintuvų gedimus, juos suvirina. Aišku, jie pirmiausiai įvertina duslintuvo būklę, ar ji patenkinama, ir ar galima atlikti virinimo darbus. Kartais užtenka tik pakeisti galinį duslintuvo bakelį, arba tarpines, tačiau kartais reikia keisti visą išorinę duslintuvo sistemą, arba gedimo priežasčių ieškoti visoje išmetamojoje sistemoje. Duslintuvų remontas gali užtrukti ir keletą minučių, ir kelias valandas, todėl iš karto sunku nustatyti konkrečias gedimo priežastis.

Pagrindinis duslintuvų priešas – rūdys. Rūdys plonina duslintuvą tol, kol atsiranda skylės ir net duslintuvas nukrenta bevažiuojant. Duslintuvai rūdija tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Iš išorės duslintuvas yra veikiamas drėgmės tiek vasarą, tiek žiemą. Taip pat žiemą prisideda ir druskos, kurios yra beriamos kartu su smėliu siekiant nuvalyti kelius. Miestuose šių priemonių pilama daugiau, todėl miestiečių mašinos genda kur kas dažniau. Vidinės rūdys susidaro dėl išmetamojoje sistemoje susidarančio kondensato. Jei automobilis važiuoja ne labai tolimą atstumą, kondensatas nespėja išdžiūti, nes sistema pakankamai greitai neįšyla. Tokiu būdu važiavimas nuo namų iki darbovietės (Vilniuje jis nesiekia nė 30 kilometrų, per kuriuos paprastai išmetamoji sistema įšyla ir išgarina kondensatą) yra tiesioginė rūdijimo priežastis.

Dar viena iš svarbiausių priežasčių, dėl ko sugenda duslintuvai, yra vibracija, kuri persiduoda nuo variklio į duslintuvo sistemą. Tai nutinka dėl pasenusių guminių vamzdžio atramų. Kai guma sukietėja dėl karščio, ji vibraciją perduoda išmetamajam vamzdžiui, kuris nuo vibracijos pradeda klibėti ir gali nutraukti surūdijusias laikančiąsias detales. Gumos apžiūra ir keitimas turėtų būti atliekamas reguliariai.

Galėtume dar daug pasakoti apie duslintuvų remontą, tačiau kiekvienas gedimas dažniausiai būna individualus, sukeltas skirtingų priežasčių, kurias lemia mūsų įpročiai, vairavimo stilius, važinėjimo dažnumas, automobilio kokybė ir amžius ir t.t.

Jei variklis dirba garsiau, nei įprasta, automobilis lėčiau įgauna pagreitį („netraukia“), o gale dūmų nebepastebite, bet matote juos pro vairuotojo langą, susisiekite su mumis ir atvežkite savo automobilį apžiūrai. Jums greičiausiai reikalingas skubus duslintuvų remontas. Vilniuje duslintuvus remontuojame itin greitai ir kokybiškai, tad Jūsų automobiliu bus tinkamai pasirūpinta.

Autoserviso darbo laikas

I – V : 9:00-18:00
VI/VII : nedirba

Sekmadieniais ir švenčių dienomis nedirbame

Adresas

Mus rasite adresu:
Dariaus ir Girėno g. 42

Žemėlapis:

My location
Get Directions

Google+

MOTORFLY Partners