Autoservisas Vilniuje. Greitai, kokybiškai, patikimai!

Variklių remontas

Variklis leidžia keistus garsus, gausiai veržiasi dūmai, greitai įkaista? Problemų čia gali būti tikrai ne viena, todėl vienareikšmiškai pasakyti, kas jam nutiko mes negalime – turime apžiūrėti ir įsitikinti, kad taisome tik problemines vietas.

Atvykite su automobiliu ir mes padarysime viską, kad variklis veiktų nepriekaištingai.

Variklio remontas Vilniuje gali kainuoti ir labai nedaug, ir gana brangiai. Dirbame tik su kokybiškomis detalėmis, o už kokybę reikia sumokėti. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai savo klientams rekomenduojami iš viso keisti variklį, nes pavienių dalių taisymas būtų labai brangus. Nekalbame apie tas situacijas, kai variklis sugadintas avarijos metu. Lietuvoje važinėja 10-15 metų senumo automobiliai, todėl amžius dažnai daro savo juodą darbą ir kai kurios variklio dalys susidėvi ir sugenda labai nelauktai.

„Motorfly“ specializuojasi kelių variklio sričių srityje, tad nenuostabu, kad vienos populiariausių paslaugų yra generatorių remontas, starterių remontas, Radiatorių remontas, auto turbinų remontas ir t.t. Vilnius – didelis miestas, jame daug servisų specializuojasi atskirose srityse, tačiau dažnai reikia kompleksinių paslaugų, kurias gali užtikrinti greičiausiai geriausias auto servisas Vilniuje – „Motorfly“.

Mūsų dažnai klausia, ar dyzelinių variklių remontas yra skirtingas nei benzininių variklių taisymas? Atsakome – taip, skirtumų yra, tačiau ne itin daug. Skiriasi tik kai kurios „bėdos“ ir detalių susidėvėjimo greitis. Taip pat labai skiriasi pagal markes.Dyzelinių variklių remontas kartais būna kiek brangesnis, nes reikia išsiimti ir išardyti visą variklį, norint pakeisti kokią nedidelę detalę. Daugiausiai problemų yra su naujesniais automobiliais, kurie yra pagaminti važinėti su kokybišku kuru. Vilnius yra labai arti Baltarusijos, todėl dažnai matome, kad problemos kilo dėl nekokybiškų degalų, atvežtų iš kaimynų. Naujų automobilių varikliai yra kur kas jautresni nekokybiškam kurui, todėl greičiau susidėvi tam tikros detalės susijusios su kuro padavimu.

Variklių remontas yra viena svarbiausių mūsų paslaugų, todėl jai skiriame itin daug dėmesio. Nuo šios paslaugos kokybės priklauso automobilio saugumas kelionėje.

Jei jaučiate, kad su Jūsų automobilio varikliu kažkas negerai – susisiekite ir atvykite su savo transporto priemone – apžiūrėsime, konsultuosime, taisysime.

Autoserviso darbo laikas

I – V : 9:00-18:00
VI/VII : nedirba

Sekmadieniais ir švenčių dienomis nedirbame

Adresas

Mus rasite adresu:
Dariaus ir Girėno g. 42

Žemėlapis:

My location
Get Directions

Google+

MOTORFLY Partners