Autoservisas Vilniuje. Greitai, kokybiškai, patikimai!

Važiuoklės remontas

Važiuoklė yra automobilio pagrindas. Jos darbas – užtikrinti tolygų važiavimą ir stabilumą posūkiuose. Tai itin svarbi automobilio dalis, kurios gedimai gali būti lemtingi ir itin pavojingi gyvybei. Jei perkaitus radiatoriui ar sugedus variklio turbinai automobilis nebegali toliau važiuoti ir sustoja, tai važiuoklės gedimo atveju automobilis gali tapti nevaldomu ir apsiversti ar atsitrenkti į pakelėje esančias kliūtis.

Nežaiskite su likimu – geriau pasitikrinkite važiuoklę pas mus ir pasakysime, ar viskas su ja gerai. Susisiekite su mumis ir susitarkime dėl apžiūros laiko net jei Jūsų automobilis yra iš pažiūros tvarkingas.

Važiuoklė susideda iš trijų svarbių dalių, kurios yra labai svarbios. Tai rėmas, pakaba ir pavaros.

Rėmas yra metalinis automobilio pagrindas, prie kurio pritvirtintos visos kitos detalės – kėdės, variklis, kėbulas. Tvirtas ir patikimas rėmas yra labai svarbus kiekvienam automobiliui. Rėmas yra tik vienas iš automobilių stabilumo garantų. Rimtą vaidmenį čia vaidina pakaba, kuri sujungia ratus su rėmu. Kai automobilis važiuoja nelygiu keliu ir ratai keičia savo aukštį, amortizatoriai ir kitos detalės sušvelnina poveikį automobiliui ir leidžia jam išlikti stabiliam. Turbūt esate girdėję posakį „važiuojant galima įverti adatą“. Tai itin stabilaus automobilio apibūdinimas, o tai lemia nepriekaištingas pakabos ir rėmo darbas. Trečias svarbus elementas yra pavaros. Variklis suka veleną skirtingais greičiais. Tai valdoma didesniu kuro padavimu, tačiau pavaros veleno judesį perduoda ratams. Tai pagrindinis automobilio mechanizmas, kuris suteikia jam greitį ir judėjimą. Nepaprastai svarbu visą pavarų sistemą prižiūrėti, nes kitaip negalėsite važiuoti ir sustoti (stabdžiai – pakabos dalis).

Visų trijų elementų remontą išmanome kuo puikiausiai ir galime padėti užtikrinti automobilio nepriekaištingą veikimą.

Važiuoklės remontas, priežiūra ir patikimumas priklauso nuo markės ir kokybiškų detalių. Dažnai siekiant suremontuoti kuo pigiau važiuoklės detalių ieškoma pas dėvėtų detalių pardavėjus (liaudiškai jie dar žinomi kaip „autolaužynai“). Renkantis padėvėtas detales reikia labai griežtai atsižvelgti į jų susidėvėjimo lygį. Kai kurios padėvėtos detalės yra itin ilgaamžės ir patvarios, tačiau kai kurios yra pasmerktos greitam gedimui. Dėl to reiktų pasidomėti galimybe naudoti originalią arba naują kokybišką detalę. Tai padaryti gali tik patyrę meistrai ir specialistai – detalių žinovai. Tokių meistrų „Motorfly“ turi ne vieną, tad dėl savo automobilio remonto galite būti tikri – nekokybiškų detalių nenaudojame.

Susisiekite su mumis ir atvykite pas mus apžiūrai.

Autoserviso darbo laikas

I – V : 9:00-18:00
VI/VII : nedirba

Sekmadieniais ir švenčių dienomis nedirbame

Adresas

Mus rasite adresu:
Dariaus ir Girėno g. 42

Žemėlapis:

My location
Get Directions

Google+

MOTORFLY Partners