Autoservisas Vilniuje. Greitai, kokybiškai, patikimai!

Kondicionierių pildymas

Kondicionierius – įrenginys, šaldantis orą automobilio salone. Be jo neįsivaizduojamas joks šiuolaikinis automobilis ir jokia patogi kelionė.

Automobilio kondicionierius veikia uždaru ciklu. Pagrindinis jo veikimo principas – atšaldyto garintuve ir pašildyto šildytuve maišyti orą, kad susidarytų reikiamos temperatūros mišinys. Kompresorius pumpuoja freono dujas, kurios patekę į radiatorių atvėsta ir virsta skysčiu. Toliau per termoreguliacinį vožtuvą praėjęs skystis virsta dujomis. Freonas atiduoda šaltį, kuris nuo išgarintojo yra pučiamas į saloną. Freono dujos grįžta į kompresorių, kur yra suspaudžiamos iki aukšto slėgio ir virsta skysčiu. Toliau procesas vėl vyksta iš naujo ir kartojasi.

Naudojant automobilio kondicionierių, reikalinga periodiška priežiūra, o kartais ir remontas. Neprižiūrimas oro kondicionierius prasčiau veikia, jame kaupiasi nešvarumai, dėl kurių automobilyje gali tvyroti nemalonus kvapas. Neverta laukti, kol kondicionierius nebeveiks. Kad taip neatsitiktų, reikėtų juo pasirūpinti iš anksto.

Mūsų salone profesionalia įranga atliekamas automobilių kondicionierių pildymas freono dujomis. Jo metu patikrinamas sistemos sandarumas, pakeičiamas freonas (šaldymo reagentas) ir kondicionieriaus alyva. Pagal automobilio markę nustatomas reikiamas šaldymo reagento, bei alyvos kiekis ir automatiniu prietaisu užpildoma kondicionieriaus sistema. Atlikus šiuos veiksmus, Jums tikrai nekils problemų su kondicionieriaus ar klimato kontrolės sistema tiek žiemą, tiek vasarą.

Susisiekite su mumis ir patikėkite savo kondicionierių mums!

Autoserviso darbo laikas

I – V : 9:00-18:00
VI/VII : nedirba

Sekmadieniais ir švenčių dienomis nedirbame

Adresas

Mus rasite adresu:
Dariaus ir Girėno g. 42

Žemėlapis:

My location
Get Directions

Google+

MOTORFLY Partners